FANSJA I TREGON PËR HERPESIN/ Sara Hoxha “e tall keq” Lorin (FOTO) – AlpeGossip
FANSJA I TREGON PËR HERPESIN/ Sara Hoxha “e tall keq” Lorin (FOTO)

FANSJA I TREGON PËR HERPESIN/ Sara Hoxha “e tall keq” Lorin (FOTO)

Mund t’ju duket e çuditshme fillimisht ose mund të mendoni se diçka e papritur mund t’i ketë ndodhur Sarës apo Lorit, por nuk është ashtu siç duket.

Ngjarja në fjalë lidhet me një foto të cilën Lori ka postuar në Instagram, teksa një komentuese i shkruan duke shpjeguar mënyrën se si e ka zgjidhur problemin e saj me “Herpersin”.

Kaq ka mjaftuar dhe Sara ka lënë një koment me pak doza ngacmuese ku shkruan: “Lor dhe reklama herpesi t’kishin ngel”.

Ndërsa nga ana e Lorit nuk ka patur ende një koment për ngjarjen.