NËSE DONI TË HUMBISNI KILE/ Lori Hoxha zbulon sekretin dhe iu tregon dietën ideale (FOTO) – AlpeGossip
NËSE DONI TË HUMBISNI KILE/ Lori Hoxha zbulon sekretin dhe iu tregon dietën ideale (FOTO)

NËSE DONI TË HUMBISNI KILE/ Lori Hoxha zbulon sekretin dhe iu tregon dietën ideale (FOTO)

Lori Hoxha është një ndër femrat më të përfolura në media. Gjithashtu blogeria ësht edhe një ndër personazhet më aktive në rrjetet sociale,ku publikon video dhe foto të ndryshme nga e përditshmja e saj.

Lori është shpërngulur në Londër për të vazhduar studimet dhe publikon gjithmonë foto nga jetesa atje. Ditën e sotme ajo tregoi një sekret të vogël për të gjitha femrat të cilat duan të dobësohen.

Lori publikoi një foto ku shihet5 pasta me djath dhe sipër fotos shkruan:”provojeni nëse doni të humbisni kile shpejt…