PO E MBAN T FSHEHTË/ Moderatorja shqiptare shtatzënë për herë të parë – AlpeGossip
PO E MBAN T FSHEHTË/ Moderatorja shqiptare shtatzënë për herë të parë

PO E MBAN T FSHEHTË/ Moderatorja shqiptare shtatzënë për herë të parë

Moderatorja e njohur e sportit, Genta Cana është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë.

Genta ka preferuar mos ta ndajë këtë lajm me publikun, por “Prive” ka zbuluar se moderatorja është shtatzënë.

Vitin e kaluar Genta i tha po propozimit për martesë që i erdhi nga i dashuri. “Prive” bën të ditur se çifti në 24 prill do të kurorëzojnë dashurinë në martesë.

Moderatorja dhe i dashuri kanë mësuar edhe gjininë e fëmijës, por kanë vendosur ta tregojnë disa muaj më vonë.