FINALJA E MADHE/ Iliri shpallet FITUESI i “Big Brother VIP” – AlpeGossip
FINALJA E MADHE/ Iliri shpallet FITUESI i “Big Brother VIP”

FINALJA E MADHE/ Iliri shpallet FITUESI i “Big Brother VIP”

Ethet e forta të garës dhe momenti i fundit erdhi, tashmë Iliri përballë Donaldit.

Me një diferencë më të madhe vote publiku ka vendosur që fituesi i madh i “Big Brother VIP” të jetë Ilir Shaqiri.