Sara Kapo nuk toleron mentalitetin shqiptar: Djemtë duan të lidhen me vajza si mamatë e tyre – AlpeGossip
Sara Kapo nuk toleron mentalitetin shqiptar: Djemtë duan të lidhen me vajza si mamatë e tyre

Sara Kapo nuk toleron mentalitetin shqiptar: Djemtë duan të lidhen me vajza si mamatë e tyre

Sara Kapo është një vajzë mjaft e lirshme dhe nuk ngurron aspak të thotë atë që mendon. Kjo është edhe një nga arsyet që ajo është një personazh mjaft i dashur për publikun.

Sara ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb” në Abc News, ku ka folur pa doreza.

Gazetarja e ka pyetur se cila është ajo gjë që nuk e toleron dot te meshkujt dhe Sara ka rrëfyer:

“Mentalitetin shqiptar që kanë këtu mos u vish kështu se të shohin të  tjerët,  kam përshtypjen se çunat shqiptar duan të lidhen me mamatë e veta, duan atë vajzë që u thotë ku je ça po bën, ndërkohë unë përpiqem të krijoj një marrëdhënie shoqërore me partnerin”./Blitz.al/