Bledi Mane zbulon arsyen pse del rrallë në televizion: Nuk kam rregulluar akoma… – AlpeGossip
Bledi Mane zbulon arsyen pse del rrallë në televizion: Nuk kam rregulluar akoma…

Bledi Mane zbulon arsyen pse del rrallë në televizion: Nuk kam rregulluar akoma…

Bledi Mane ka zbuluar arsyen pse del rrallë në televizion.

I ftuar në emisionin Ditë e Re, gazetari i njohur tha duke qeshur se kjo ndodh për shkak se nuk ka rregulluar ende dhëmbët.

“Rrallë dal në televizor për shkak të dhëmbëve që ende nuk i kam rregulluar,”-tha ai.

Mane është një gazetar investigativ dhe për shkak të shkrimeve të tij ka marrë kërcënime e shantazhime, por ai tha se nuk i bëjnë përshtypje.

“Unë jam 45 vjeç. Dhe shyqyr që kam zgjedhur në jetë që më ka përplasur nga ekstremi në ekstrem. Kam provuar burgun e vërtetë. Jam regjur nga kërcënimet dhe shantazhet. Nëse e ka me pasion të bëjë diçka ja arrin qëllimit.

Gazetaria e shkruar ishte bërë monotone, rrejtet sociale po ecnin. Në treg ekziston dhe vazhdojnë të mbjetojnë dhe sot. Nga biznes informimi në biznes qokash. Nëse shkruaj diçka pro apo kundër teje do të takoj përballë.

Dua ta takoj dhe infromoj kushdo qofsh. Takova një politikane dhe i thashë që kam këtë lajm. Të gjithë jemi nevojtarë. Për momentin jo, por ndoshta mund të prishem dhe unë.”