SHKREPJA PERFEKTE/ “BBC” poston një nga perëndimet më të bukura që keni parë ndonjëherë – AlpeGossip
SHKREPJA PERFEKTE/ “BBC” poston një nga perëndimet më të bukura që keni parë ndonjëherë

SHKREPJA PERFEKTE/ “BBC” poston një nga perëndimet më të bukura që keni parë ndonjëherë

Shpeshherë na ndodh të dëshmojmë me sy momente perfekte, por rrallëherë ia dalim ti shkrepim një foto momenteve që më vonë do të kthehen në kujtime të paharrueshme.

Epo, për fat të mirë ky nuk ishte rasti i fotografes së talentuar Angleze Jaime Smith e cila mundi të shkrepte momentin perfekt kur perëndimi i diellit dukej mespërmes një skulpture të mrekullueshme të një kali, bërë nga artistja Sophie Thompson.

Ne nuk kemi asgjë tjetër për të thënë por thjesht ju ftojmë të shijoni një nga ato momente dhe pamje, që rallë ju vjen mundësia ti shihni për më shumë se disa sekonda… /AlpeNews.al

*Foto e marrë nga BBC