SKANDAL/ Modelja seksi braktis shtëpinë e marrë me qera, pronarët i nxjerrin “bojën” (FOTO) - AlpeGossip
SKANDAL/ Modelja seksi braktis shtëpinë e marrë me qera, pronarët i nxjerrin “bojën” (FOTO)

SKANDAL/ Modelja seksi braktis shtëpinë e marrë me qera, pronarët i nxjerrin “bojën” (FOTO)

Kayla Jenkins është një modele mjaft e njohur në rrjetet sociale e cila ka siguruar qindra mijëra ndjekës.

Së fundmi ajo ka lënë banesën ku jetonte me qira në Mançester ku pronarët duket se kanë vendosur t’i nxjerrin “bojën”.

Ajo e ka lënë në një gjendje të tmerrshme ku sipas qiraxhinjve, 24-vjeçarja është larguar pa shlyer detyrimet.

Modelja e njohur si Okaylaaa, e ka lënë apartmentin me jashtëqitje qeni dhe shumë të ndotur