Çuna na vjen keq! Moderatorja që i çmendi të gjithë me format bombastike, i jep fund beqarisë… – AlpeGossip
Çuna na vjen keq! Moderatorja që i çmendi të gjithë me format bombastike, i jep fund beqarisë…

Çuna na vjen keq! Moderatorja që i çmendi të gjithë me format bombastike, i jep fund beqarisë…

Ajo është një nga moderatoret më të njohura dhe më të komentuara, jo vetëm për anën profesionale, por edhe për format bombastike duke tërhequr shpeshherë vëmendjen e publikut dhe fansave në “Instagram”.

 

Bëhet fjalë për moderatoren kosovare, Blerona Zeqiri e cila sot me foton që ka postuar, ka hedhur dyshimet se është fejuar.

Në foto moderatorja ka treguar vetëm duart dhe sytë menjëherë shkojnë tek unazat, njëra prej të cilave ngjason me unazat e propozimeve.

Menjëherë Blerona ka marrë urime nga ndjekësit ndërsa vetë ajo nuk ka folur ende lidhur me këtë, është fejuar apo jo mbetet ende e paditur.