E HABITI RUDINA MAGJISTARIN/ Iluzionisti i bën një truk magjie live në emision (VIDEO) – AlpeGossip
E HABITI RUDINA MAGJISTARIN/ Iluzionisti i bën një truk magjie live në emision (VIDEO)

E HABITI RUDINA MAGJISTARIN/ Iluzionisti i bën një truk magjie live në emision (VIDEO)

I ftuar tek “Rudina” pasditen e sotme ishte iluzionisti i famshëm shqiptar, Nadir Mura i cili prej vitesh jeton në Itali ku vazhduar karrierën e tij si iluzionist, aktor dhe tani edhe producent dokumentarësh.

Gjatë emisionit, Mura realizoi live një truk magjike duke vendosur një letër poshtë tavolinës e më pas duke e shfaqur sipër saj.

Rudina u habit nga ky truk magjie dhe e pyeti Murën sesi arrin ta realizojë. Iluzionisti e mbajti sekret trukun e tij të magjisë duke u shprehur se as vetë nuk e di si arrin ta bëjë.

Mura i bëri Rudinës edhe një truk tjetër duke përdorur sheqerin. Ndiqeni në videon e mëposhtme.