DO E PRANONIT DHE JU? Këto janë 10 yjet e “Hollywood-it” të cilat janë më të gjata se partnerët e tyre – AlpeGossip
DO E PRANONIT DHE JU? Këto janë 10 yjet e “Hollywood-it” të cilat janë më të gjata se partnerët e tyre

DO E PRANONIT DHE JU? Këto janë 10 yjet e “Hollywood-it” të cilat janë më të gjata se partnerët e tyre

Sipas një  studimi të vitit 2013 , meshkujt preferojnë partnere femra më të shkurtra se vetja, ndërsa femrat tërhiqen nga meshkujt më të gjatë. Megjithatë, një studim tjetër zbuloi se njerëzit mund të kenë preferenca të ndryshme lartësie. Ka shumë shembuj në Hollywood të femrave të gjata që takohen me djem më të shkurtër dhe që po jetojnë jetën e tyre më të mirë.

1. Chrissy Teigen dhe John Legend

2. Rosie Huntington-Whiteley dhe Jason Statham

3. Behati Prinsloo dhe Adam Levine

4. Sophie Turner dhe Joe Jonas

5. Brooke Shields dhe Chris Henchy

6. Janet Jackson dhe Jermaine Dupri

7. Karolina Kurkova dhe Archie Drury

8. Tina Fey dhe Jeff Richmond

9. Eniko Parrish dhe Kevin Hart

10. Zendaya dhe Tom Holland