HABIT motra e Encës, ja ç’bën me tufën me euro: Nuk fillon pa u hapur… (FOTO) – AlpeGossip
HABIT motra e Encës, ja ç’bën me tufën me euro: Nuk fillon pa u hapur… (FOTO)

HABIT motra e Encës, ja ç’bën me tufën me euro: Nuk fillon pa u hapur… (FOTO)

Motra e këngëtares së njohur Enca, tërheq gjithmonë vëmendjen me postimet e saj në Instagram. Duke ndarë me të gjithë jetën që bën, foto e video të shumta provokuese, Uindi ka ditur si të qëndrojë në qendër të vëmendjes së mediave.

Së fundmi 18 vjeçarja ka lajmëruar se do të sjellë një projekt të ri, për të cilin dyshohet se do të jetë një videoklip. Siç duket, Uindi preferon të vazhdojë rrugën që ka ndjekur edhe motra e saj dhe për këtë ka treguar se po punon me shumë pasion.

Mirëpo ditën e sotme një postim i saji në Instastory ka tërhequr sërish vëmendjen e fansave. Uindi shfaqet me një tufë me euro në duar dhe ajo që i ka habitur të gjithë është fakti se ajo po bën fresk me to.

“Nuk fillon dita pa u hapur exchange.”- ka shkruar ajo në videon e publikuar, teksa tund para fytyrës tufën me euro.