“MREKULLIA IME”/ Ilir Shaqiri uron vajzën e tij në ditën speciale (FOTO) – AlpeGossip
“MREKULLIA IME”/ Ilir Shaqiri uron vajzën e tij në ditën speciale (FOTO)

“MREKULLIA IME”/ Ilir Shaqiri uron vajzën e tij në ditën speciale (FOTO)

Në familjen e balerinit shqiptar Ilir Shaqiri sot festohet një ditë speciale. E bija, Emily feston ditën e lindjes dhe i ati i ka dedikuar pak fjalë për ta uruar. “Edhe 100 mrekullia ime”,-shkruan ai krahas fotos së saj.

Emily së fundmi është bërë pjesë e një programi televiziv italian shumë të suksesshëm dedikuar adoleshentëve. Ajo aktron, kërcen dhe këndon në rolin e një prej protagonisteve. Në gjurmët e babait të saj dhe me talentin që ka në gjak, vajza e balerinit ka siguruar biletën drejt suksesit që në moshë të re.