IJA E BES KALLAKUT KA NJË RIVALE TË RE NË INSTAGRAM/ Gjyshen e moderatores së famshme shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
IJA E BES KALLAKUT KA NJË RIVALE TË RE NË INSTAGRAM/ Gjyshen e moderatores së famshme shqiptare (FOTO)

IJA E BES KALLAKUT KA NJË RIVALE TË RE NË INSTAGRAM/ Gjyshen e moderatores së famshme shqiptare (FOTO)

Jap mendim sa herë më pyesin. Kam pasion gatimin dhe jam e martuar prej 60 vitesh me Servetin. Çfarë t’ju bëjë nënia për darkë?”. Ja kështu shkruan për veten e saj gjyshja më e re që ka hapur një llogari në Instagram.

E kemi fjalën për gjyshen e një ndër moderatoreve më të njohura, Dojna Mema, e cila këtë të premte starton edhe rrugëtimin e saj duke moderuar “The Voice Kids”.

Tanimë i bie që Ija e Besit nuk është e vetmja gjyshe me Instagram. Gjyshja e Dojnës, që me këtë emër mund ta kërkoni që tani, numëron aktualisht 428 ndjekës dhe ka nisur me postimet e para që kryesisht janë video.