PASI E THUMBOI PUBLIKISHT RUDINËN/ Bieta Sulo “bie me këmbët e veta”, ja si e KOPJON atë (FOTO) – AlpeGossip
PASI E THUMBOI PUBLIKISHT RUDINËN/ Bieta Sulo “bie me këmbët e veta”, ja si e KOPJON atë (FOTO)

PASI E THUMBOI PUBLIKISHT RUDINËN/ Bieta Sulo “bie me këmbët e veta”, ja si e KOPJON atë (FOTO)

Bieta Sulo dhe Rudina Magjistari janë dy moderatoret e njohura të cilat drejtojnë programet e pasdites por në dy televizione të ndryshme. Prej kohësh ato janë në konkurencë të “heshtur” me njëra tjetrën dhe sigurisht konkruojnë edhe me veshjet.

Sigurisht që gara televizive i takon edhe pjesës estetike prandaj moderatoret i kushtojnë mjaft rëndësi edhe kësaj pjese.

Disa kohë më parë Bieta thumboi publikisht Rudina Magjistarin përmes një postimi duke e “akuzuar” për kopjim të veshjes së saj. (Lexo këtu).

Por çfarë do thotë tashmë Bieta, e cila ka bërë të njëjtin veprim?

Rudina kombinoi në njërën prej puntatave të programin e saj nj xhaketë ngjyrë të verdhë me kanatiere e pantallona të zeza, e për “çudi” Bieta u shfaq pas disa ditësh me të njëjtën veshje.

Megjithatë, në ndryshim nga ajo , Rudina nuk ka reaguar aspak për këtë veprim të sj duke lënë publikun të gjykojë vetë…

View this post on Instagram

#ftesene🖐🏼 #ngaehenanetepremte #ora🖐🏼

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

Bieta Sulo dhe Rudina MAgjistari të veshura me kostum që duket si pizhame, e për të cilin Bieta e thumboi publikisht se kishte kopjuar atë:

View this post on Instagram

20. 03. 2019 (e merkure 😉)

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

/AlpeNews.al