Mori fund! Pasi Butrinti i hoqi “vizën”, ky detaj tregon se dhe Kiara Tito ia bën ”ciao ciao” (FOTO) – AlpeGossip
Mori fund! Pasi Butrinti i hoqi “vizën”, ky detaj tregon se dhe Kiara Tito ia bën ”ciao ciao” (FOTO)

Mori fund! Pasi Butrinti i hoqi “vizën”, ky detaj tregon se dhe Kiara Tito ia bën ”ciao ciao” (FOTO)

Pak më parë në median rozë u përfol shumë për lidhjen e Butrint Imerit me moderatoren simpatike, Kiara Tito. Por kjo lidhje u përfol se pati një krisje, pasi këngëtari i bëri ‘unfollow’ moderatores ndërkohë kjo e fundit vazhdonte ta ndiqte.

Mirëpo si duket është mërzitur dhe ka vendosur që fotot e Imerit mos i dalin më në kryefaqen e saj të Instagramit. Ajo vendosi të heqë nga lista e personave që ndjek në këtë rrjet social. Si duket lidhja e tyre mund të ketë marrë fund, ose me siguri duan që ta kenë më private.