PASKA ENDE SHPRESË/ Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik drejt rikthimit (FOTO) – AlpeGossip
PASKA ENDE SHPRESË/  Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik drejt rikthimit (FOTO)

PASKA ENDE SHPRESË/ Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik drejt rikthimit (FOTO)

Pas lidhjes së shkurtër që parti me Tyler Cameron, Gigi Hadid po përflitet për një ribashkim të mundshëm me dashurinë e saj të vjetër.

Burime për “E!News” kanë treguar se modelja po flet sërish me këngëtarin Zayn Malik dhe ata janë shumë pranë një ribashkimi.

Burimi tregon se në zemrën e Gigi-t, Zayn ka pasur gjithmonë një vend të veçantë dhe nuk është aspak çudi nëse do i shohim bashkë shumë shpejt.

Gigi dhe Zayn janë përfolur për lidhjen që në nëntor të 2015 dhe më pak kohë më vonë e bënë atë publike. Gjatë kësaj kohe marrëdhënia e tyre ka patur shumë ulje-ngritje.

Për herë të fundit ata janë parë bashkë në janar të këtij viti dhe gjatë kësaj kohe janë përfolur edhe për histori të tjera dashurie.