PUBLIKON FOTON PROVOKUESE/ Dafina reklamon "tatuazhet" e shumta në trup - AlpeGossip
PUBLIKON FOTON PROVOKUESE/ Dafina reklamon “tatuazhet” e shumta në trup

PUBLIKON FOTON PROVOKUESE/ Dafina reklamon “tatuazhet” e shumta në trup

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, pak ditë më parë publikoi projektin e saj më të ri muzikor, “Kurgjo nuk kallxojna”.

Kënga është pritur shumë mirë nga fansat e sa, dhe në vetëm pak ditë ka shënuar shifra të larta klikimesh në kanalin YouTube.

Dafina është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ta fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Jo të rralla janë rastet kur Zeqiri publikon për fansat edhe ndonjë fotografi provokuese në rrjetet sociale.

Një të tillë, ajo e ka publikuar së fundmi për ndjekësit e saj në InstaStory, ku shfaqet mjaft atraktive teksa pozon para pasqyrës.

Këngëtarja ka pozuar e zhveshur, ndërsa ka vënë në pah tatuazhet e shumta përgjatë trupit.

Dafina shquhet për linjat e saj tërheqëse, të cilat nuk heziton që t’i ekspozojë në asnjë prej paraqitjeve të saj.

Këtë vit, ajo iu rikthye tregut muzikor shqiptar duke publikuar disa projekte, e ndërsa do vazhdojë të publikojë këngë të reja për fansat në shqip.