ÇFARË NDODHI? Kërcimit s*ksi të Monikës dhe Arjolës iu bashkuan edhe dy banorët… (FOTOT) – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Kërcimit s*ksi të Monikës dhe Arjolës iu bashkuan edhe dy banorët… (FOTOT)

ÇFARË NDODHI? Kërcimit s*ksi të Monikës dhe Arjolës iu bashkuan edhe dy banorët… (FOTOT)

Ditën e sotme, Monika Lubonja dhe Arjola Demiri kanë dhënë një super performancë në suitën relaksuese që ndodhet brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Teksa mbushën vaskën me ujë dhe e rrethuan me qirinj të ndezur, vajzat veshën rroba banjat që të relaksoheshin.

Nuk i kanë aspak problem kamerat! Kërcimit s*ksi të Monikës

Para se të hynin në vaskë, Monika dhe Arjola i kërkuan muzikë “Vëllait të Madh” që të performonin. E duhet pranuar se ata nuk ngurruan para kamerave dhe dhanë për publikun skena “hot”.

Pak më vonë, teksa të dyja po laheshin në vaskë te dhoma e tyre kanë shkuar edhe Iliri dhe Meridiani, të cilët ndihmuan ata që të dilnin nga aty. Por fillimisht edhe ata të dy kërcyen e dhanë shfaqje për publikun.

Nuk i kanë aspak problem kamerat! Kërcimit s*ksi të Monikës

Nuk i kanë aspak problem kamerat! Kërcimit s*ksi të Monikës

Nuk i kanë aspak problem kamerat! Kërcimit s*ksi të Monikës

Nuk i kanë aspak problem kamerat! Kërcimit s*ksi të Monikës