E PAPRITUR/ Momenti kur moderatorja shqiptare rrëzohet keq në mes të emisionit (VIDEO) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Momenti kur moderatorja shqiptare rrëzohet keq në mes të emisionit (VIDEO)

E PAPRITUR/ Momenti kur moderatorja shqiptare rrëzohet keq në mes të emisionit (VIDEO)

Një incident ka ndodhur në emisionin “Pop Culture” këtë të shtunë në Top Channel. Dojna Mema i bëri një sfidë vajzave të cilat duhet të imitonin pozicionin që Victoria Beckham kishte në një prej fotove të saj.

Kur Kilda tentoi ta bëjë këtë pozë, u rrëzua nga divani duke i lënë koleget të shokuara. Ky moment shkaktoi të qeshura dhe vajzat e kaluan me sportivitet e humor. Ndiqeni në videon e mëposhtme.