VEPRONI EDHE JU SI KLAUDIA PEPA/ Ja çfarë bën balerina e njohur kur rri “kot” në shtëpi (FOTOT) – AlpeGossip
VEPRONI EDHE JU SI KLAUDIA PEPA/ Ja çfarë bën balerina e njohur kur rri “kot” në shtëpi (FOTOT)

VEPRONI EDHE JU SI KLAUDIA PEPA/ Ja çfarë bën balerina e njohur kur rri “kot” në shtëpi (FOTOT)

Klaudia Pepa ka një nga porfilet më të kuruar në ‘Instagram’ dhe dukshëm dashuria e saj për fotot është e madhe. Nëse kur kujtoni këtë emër, para syve ju shfaqen videot e saj ku shfaq aftësitë si balerinë teksa kryen aktivitete të përditshme, ne ju themi që nuk ka vetëm aq. Klaudia di të jetë e thjeshtë dhe shumë pranë fansave të saj me disa foto të tjera.

Ne kemi kuptuar që Klaudia mund të frymëzojë gjithkënd për të realizuar foto në kushte shtëpie me dekore minimaliste dhe pa ndonjë mundim të madh.

Mund të provoni një sfond të thjeshtë ku shfaqet vetëm një mur, ose perde