“VULAT E FINALES”/ Sara Hoxha poston videon si asnjëherë më parë, tregon gjendjen e saj nga provat – AlpeGossip
“VULAT E FINALES”/ Sara Hoxha poston videon si asnjëherë më parë, tregon gjendjen e saj nga provat

“VULAT E FINALES”/ Sara Hoxha poston videon si asnjëherë më parë, tregon gjendjen e saj nga provat

Sara Hoxha ka bërë së fundmi një postim në “Instastory” disa pamje si asnjëherë më parë, për të treguar lodhjen e saj për finalen e madhe të “Dancing With the Stars”.

E gjeni dot çfarë ka ngrënë kur ishte e vogël? Zbulohet dieta e Kate Middleton (FOTO)
Partnerja e reperit të njohur, Ledri Vula, ka ndarë me ndjekësit e saj të shumë një video ku tregon këmbët e mavijosura dhe gjithë shenja.

“Vulat e finales”, ka shkruar Sara Hoxha bashkëngjitur me videon në fjalë, duke treguar se provat kanë shumë punë, lodhje, përkushtim, por edhe dëmtime të tilla

“Vulat e finales”/ Sara Hoxha poston videon si asnjëherë

“Vulat e finales”/ Sara Hoxha poston videon si asnjëherë

“Vulat e finales”/ Sara Hoxha poston videon si asnjëherë

“Vulat e finales”/ Sara Hoxha poston videon si asnjëherë

“Vulat e finales”/ Sara Hoxha poston videon si asnjëherë