Elvana publikon albumin e ri! Ja kush janë këngët e reja… (VIDEO) – AlpeGossip
Elvana publikon albumin e ri! Ja kush janë këngët e reja… (VIDEO)

Elvana publikon albumin e ri! Ja kush janë këngët e reja… (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, e cila provoi të arrijë famën ndërkombëtare me projektin e saj me David Guettan por që nuk ia doli, i është kthyer tregut shqiptar.
Ajo ka publikuar të dielën tri këngë, që janë pjesë e albumit të saj të ri 3EP.

“Gjërat kanë ndryshuar”, “Festojmë” dhe “Veç një pikë” janë këngët e reja të publikuara në YouTube.