FESTOI DITËLINDJEN/ Sara Hoxha sapo na tregoi me këtë FOTO momentin më të keq të ditëlindjes – AlpeGossip
FESTOI DITËLINDJEN/ Sara Hoxha sapo na tregoi me këtë FOTO momentin më të keq të ditëlindjes

FESTOI DITËLINDJEN/ Sara Hoxha sapo na tregoi me këtë FOTO momentin më të keq të ditëlindjes

Sara Hoxha festoi mbrëmë 29-vjetorin me një party ku kishte mbledhur miqtë e saj më të ngushtë, mes tyre edhe personazhe të njohur të ekranit. Sara publikoi disa foto nga festa ku duket se është kënaqur e argëtuar shumë, por momentin më të bukur, atë të fryrjes së qirinjve, Ledri ia ka prishur.

Sara tregon se Ledri ia fiku qirinjtë e tortës siç bën çdo vit.
“Momenti më i keq i natës. Pse duhet t’i fikësh qirinjtë çdo vit? A s’mund të vazhdojë festa pa tortë dhe qirinjtë e fryrë?”- shkruan Sara.