ÇFARË NDODHI? Rudina Dembacaj provokon: Villni vrer njerëz, ju dua – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Rudina Dembacaj provokon: Villni vrer njerëz, ju dua

ÇFARË NDODHI? Rudina Dembacaj provokon: Villni vrer njerëz, ju dua

Në ka një gjë që Rudina Dembacaj e bën me shumë kënaqësi, është t’i lërë ndjekësit e saj të lirë, të lirë të shkruajnë çfarë të duan për të ndihmuar kështu veten e tyre. Me një shkrim paksa provokues dhe me humorin që e karakterizon, Rudina i ka ftuar sërisht ndjekësit të nxjerrin vrerin që kanë.

“Dhe e bukur edhe tradhtare, apo edhe rob zoti edhe vari lesht fare. 🤣🤣🤣 Komentoni me 1 ose 2. #rudinadembacaj ( villni vrer njerez 🤣 ) Ju dua!”, ka shkruar ajo. Pa e vrarë mendjen hic se ç’do shkruhet më poshtë, me sportivitet Rudina ka treguar se nuk influencohet në asnjë mënyrë nga komentet në rrjetet sociale dhe për këtë fakt është shumë rehat.