NOSTALGJI DHE DASHURI/ Besa poston foton kur ishte e vogël: “Bota është më e mirë sepse je ti” (FOTO) – AlpeGossip
NOSTALGJI DHE DASHURI/ Besa poston foton kur ishte e vogël: “Bota është më e mirë sepse je ti” (FOTO)

NOSTALGJI DHE DASHURI/ Besa poston foton kur ishte e vogël: “Bota është më e mirë sepse je ti” (FOTO)

Në ditën më të veçantë për babanë e saj këngëtarja Besa Kokëdhima bëri një urim shumë special. Politikani dhe biznesmeni, Koço Kokëdhima, feston dje 59-vjetorin e lindjes.

Besa ka treguar gjithmonë se babai është frymëzimi i saj më i madh dhe një hero për të. Nëpërmjet një fotoje të postuar në ‘Instagram’ këngëtarja kthen pas në kohë babanë dhe dy motrat e saj Erën dhe Borën.

 

Bashkangjitur fotos ajo shkruan fjalët emocionuese:

“Gëzuar ditëlindjen babi. Bota është më e mirë sepse ti je pjesë e saj. Të dua përgjithmonë”.

 

Nëpërmjet kësaj mënyre na kujton sesi ka qenë këngëtarja në vegjëli, bashkë me motrat dhe si dukej Koço Kokëdhima kur ishte i ri.