Greta Koçi flet për të dashurin e motrës: Genci është mashkulli më seksi i showbizit – AlpeGossip
Greta Koçi flet për të dashurin e motrës: Genci është mashkulli më seksi i showbizit

Greta Koçi flet për të dashurin e motrës: Genci është mashkulli më seksi i showbizit

Greta Koçi së fundmi ka dhënë një intervistë për “1 kafe me Labin”, ku ka zbuluar shumë të pathëna nga karriera por edhe jeta private. Ndërkohë gjatë intervistës ka folur edhe për Genc Prelvukaj, këngëtarin kosovar me të cilin Eni Koçi përflitet se është në një lidhje.

Gretës iu kërkuar të radhiste 3 meshkujt më seksi të estradës dhe të parin ajo tha Genc Prelvukajn.

E pyetur mbi gjërat që vlerëson më shumë tek Genci, Greta u përgjigj: “Ne kalojmë shumë kohë me Gencin. Është djalë i mirë, s’ka djalë më të mirë, është shumë korrekt dhe profesionist sepse ne në pjesën më të madhe të kohës flasim për punë, për muzikë dhe është shumë i prerë”.

Kujtojmë që Greta dhe Genci kanë bashkëpunuar për hitin “Nuk ka dashni”.