E mbani mend Aliun te Kloni, do të habiteni çfarë gruaje seksi e të re ka (FOTO) – AlpeGossip
E mbani mend Aliun te Kloni, do të habiteni çfarë gruaje seksi e të re ka (FOTO)

E mbani mend Aliun te Kloni, do të habiteni çfarë gruaje seksi e të re ka (FOTO)

Seriali që theu shumë tabu në mbarë botën,ishte padyshim telenovela braziliane, Kloni.
Telenovela në fjalë trajtoi një temë që edhe sot e kësaj ditë mbetet e pa precetushme siç është klonimi i njeriut

EL Clone u shfaq edhe tek ne dhe kishte shumë shikueshmëri, e njëri ndër personazhet me strikt ishte Xha Ali, që i ishte xhaxhai i Zhades.

Sot, aktori Stênio Garcia, ka plotë 85 vite dhe është baba i dy vajzave. Ja si duket sot tani Xha Aliu.