Çfarë ndodhi? Kanye West dërgohet me urgjencë në spital, ja gjendja shëndetësore e tij – AlpeGossip
Çfarë ndodhi? Kanye West dërgohet me urgjencë në spital, ja gjendja shëndetësore e tij

Çfarë ndodhi? Kanye West dërgohet me urgjencë në spital, ja gjendja shëndetësore e tij

Kim Kardashian dërgoi me urgjencë në spital bashkëshortin e saj Kanye West, mbrëmjen e së dielës. Sipas “TMZ”, gjendja shëndetësore e reperit 41-vjeçar sa vinte e përkeqësohej si pasojë e gripit dhe kishte nevojë urgjente për t’u vizituar nga mjekët.

Mësohet se ai ka qëndruar për disa orë në spital dhe më pas është këshilluar të pushojë në shtëpi.