“NUK KEMI AS FËMIJË, AS…”/ Arjoni publikon videon ku shfaqet nudo me të dashurën, Serena më pas shkon në… – AlpeGossip
“NUK KEMI AS FËMIJË, AS…”/ Arjoni publikon videon ku shfaqet nudo me të dashurën, Serena më pas shkon në…

“NUK KEMI AS FËMIJË, AS…”/ Arjoni publikon videon ku shfaqet nudo me të dashurën, Serena më pas shkon në…

Sapo doli nga “Për’puthen”, Arjon Luli, zbuloi se kishte nisur një lidhje të re me modelen, Serena Sula. Ata nuk ngurojnë që në profilet e tyre në “Instagram” të ndajnë me ndjekësit momente ku shfaqen së bashku.

Madje Serena dhe Arjoni herë pas here postojnë edhe çaste intime me njëri-tjetrin. Së fundmi, teksa ish-konkurrenti i emisionit të dashurisë po bënte një sondazh me fansat, dikush i tha që t’i thyente syzet të dashurës

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” poston videon ku shfaqet

Luli nuk e pati aspak problem që t’ia merrte syzet Serenës, t’i hidhte në tokë dhe t’i shkelte. Në videon e publikuar në “Instastory”, Sula shfaqet e gjitha nudo dhe Arjoni është kujdesur që pjesët intime t’ia mbulojë me imoje.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” poston videon ku shfaqet

E më pas dikush e pyet: “Pse mo kaq vapë keni që rrini nudo në shtëpi?”. Ish-konkurrenti i përgjigjet: “S’kemi kalamaj në shtëpi, as komshi”.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” poston videon ku shfaqet

Ndërsa një tjetër ka ngacmuar Arjonin dhe i ka shkruar që të shkojë Serena në market dhe të blej një pije me bikini. E duke njohur tipin e modeles dhe Lulit, sigurisht që e kanë realizuar kërkesën e ndjekësit.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” poston videon ku shfaqet

Arjoni ka postuar në “Instastory” një video ku Serena shfaqet me të brendshme teksa shkon në banakun e një lokali, për të marrë porosinë e saj.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” poston videon ku shfaqet