Me trupin perfekt, Geta Beqa del me pantallona të shkurtër e taka rrugëve të… (Foto) – AlpeGossip
Me trupin perfekt, Geta Beqa del me pantallona të shkurtër e taka rrugëve të… (Foto)

Me trupin perfekt, Geta Beqa del me pantallona të shkurtër e taka rrugëve të… (Foto)

Getta Beqa është modeli më i mirë se si duhet mbajtur trupi dhe sigurisht si duhet jetuar shëndetshëm.

Trajnerja e fitnesit përveç fotografi nga palestra, shpesh poston edhe imazhe të realizuara në vende të ndryshme.

Së fundmi kampionja ka postuar një fotografi teksa shfaqet në rrugët e kryeqytit.
Ajo ka vënë në pah linjat e saj të formësuara me plot muskuj, teksa shfaqet me pantallona të shkurtër e me taka.