Kylie Jenner poston fotografi të ëmbël me vajzën e saj, por nuk lë pas dore edhe… – AlpeGossip
Kylie Jenner poston fotografi të ëmbël me vajzën e saj, por nuk lë pas dore edhe…

Kylie Jenner poston fotografi të ëmbël me vajzën e saj, por nuk lë pas dore edhe…

Kylie Jenner po shijon ndjesinë e të qenurit nënë. Ylli televiziv sot në llogarinë e saj Instagram ka postuar një fotografi me vajzën e saj Storm. Të dyja shihen veshur në të bardha, ndërsa ka shkruar: Angel baby.

Kylie dhe i dashuri i saj Travis Scott për herë të parë pas lindjes së Storm janë paraqitur në një ndeshje basketbolli. Ku të dy kishin zgjedhur ngjyrën e zezë, ndërsa modelja dukej në top formë.