NUK E MENDONIM KURRË/Shihni çdo të bëhej Tayna nëse nuk do të ishte këngëtare (FOTO) – AlpeGossip
NUK E MENDONIM KURRË/Shihni çdo të bëhej  Tayna nëse nuk do të ishte këngëtare (FOTO)

NUK E MENDONIM KURRË/Shihni çdo të bëhej Tayna nëse nuk do të ishte këngëtare (FOTO)

Tayna është një ndër personazhet më të përfolur në medit rozë.Reperja  ka arritur të bëjë menjëherë për vete publikun shqiptar me këngët e saj të cilat janë kthyer në hite.

Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku është bërë pjesë e lojës virale “pyetje dhe përgjigje

E pyetur në ga një fanse se çfarë do të bëntë nëse nuk do të ishe këngëtare.

Tayna i është përgjigjur “Psikologe kam pasur qejf të bëhem”