E DINIM SINGLE/ Getinjo publikon foton intime duke përkëdhelur të dashurën – AlpeGossip
E DINIM SINGLE/ Getinjo publikon foton intime duke përkëdhelur të dashurën

E DINIM SINGLE/ Getinjo publikon foton intime duke përkëdhelur të dashurën

Getinjo është një prej atyre reperëve shqiptarë që preferojnë t’a mbajnë jetën e tyre private sa më diskrete.

Ndryshe nga vëllai i tij Mozzik, i cili shumë shpejt do të bëhet baba, Getinjo ka preferuar të mos përflitet shumë për lidhjet e tij me ndonjë vajzë.

E megjtihatë së fundmi, reperi papritur ka vendosur të tregojë se në fakt nuk është aspak single dhe përkrah tij gjendet një vajzë.

Nëpërmjet një fotoje në Instagram ai ka ndarë një moment mjaft intim me vajzën misterioze të cilës i përkëdhel flokët.