BIE NË PUSET/ Aksidentohet rëndë aktorja e njohur shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
BIE NË PUSET/ Aksidentohet rëndë aktorja e njohur shqiptare (FOTO)

BIE NË PUSET/ Aksidentohet rëndë aktorja e njohur shqiptare (FOTO)

Ajo është një prej aktoreve më të njohura e më të dashura për publikun shqiptar, e cila së fundmi ka ndarë me ndjekësit në Instagram një foto jo fort të këndshme.
Olta Daku ka publikuar një foto ku tregon se është rrëzuar në një pusetë të hapur dhe dëmtimi që ka pësuar ka qenë jo i vogël.

Ajo ka fotografuar të nxirën në një pjesë të madhe të këmbës dhe në foton e saj shkruan për ndjekësit:

Përveç meje, kush ka rënë tjetër në pusetë? Pres përgjigje serioze, faleminderit.