Pas fejese, djali i Ardit Gjebreas ‘arratiset ‘në Romë, dedikimi emocionues për Merlinin – AlpeGossip
Pas fejese, djali i Ardit Gjebreas ‘arratiset ‘në Romë, dedikimi emocionues për Merlinin

Pas fejese, djali i Ardit Gjebreas ‘arratiset ‘në Romë, dedikimi emocionues për Merlinin

Djali i moderatorit Ardit Gjebrea u fejua fundjavën që lamë pas, duke kurorëzuar kështu lidhjen e tij disa vjeçare me Merlin Haxhiymeri në një festë familjare .

Çifti është duke i kaluar ditët e para si të fejuar në Romë, ndërkohë që nga ana e Jonit nuk mungojnë as dedikimet romantike: “Të premtoj se do të jem gjithnjë pranë teje dhe se do të bëj çdo ditë të jetës tënde të bukur dhe të lumtur,”- shkruan ai ndërsa poston një fotografi në rrjetet sociale.