E RËNDË! Bajrami i kërkon seks 15 vjeçares: Jam i vjetër zemër, e ke p***n e… (FOTO) – AlpeGossip
E RËNDË! Bajrami i kërkon seks 15 vjeçares: Jam i vjetër zemër, e ke p***n e… (FOTO)

E RËNDË! Bajrami i kërkon seks 15 vjeçares: Jam i vjetër zemër, e ke p***n e… (FOTO)

Një bisedë intime, erotike dhe e turpshëm është zhvilluar në Facebook, mes një vajze 15-16 vjeçare nga Tirana dhe një burri 45 vjeç në Kosovë.
Burri është ai që e ngacmon vajzën dhe nuk ndalet, edhe pse ajo i thotë se është vetëm 16 vjeçe e të dy kanë rreth 30 vite diferencë. Ai është i martuar e madje ka edhe fëmijë, por kjo nuk e pengon të bisedojë me një vajzë të virgjër.

Pasi e reja i tregon se nuk ka kryer kurrë marrëdhënie intime, Bajrami e pyet edhe për detaje tepër intime, e i kërkon që ajo t’i dërgojë foto të gjokseve.

Më tej akoma, ai i bën me dije se në Kosovë me 5 euro mund të kënaqesh me vajzat e reja. Gjeni më poshtë pjesë nga biseda e Bajramit me vajzën 30 vite më të vogël.