MËNGJES I ËMBËL!/ Patrisi dhe Tian surprizojnë Tunën – AlpeGossip
MËNGJES I ËMBËL!/ Patrisi dhe Tian surprizojnë Tunën

MËNGJES I ËMBËL!/ Patrisi dhe Tian surprizojnë Tunën

Ky mëngjes ka nisur shumë ëmbël për këngëtaren Tuna Sejdi. Ajo ndodhet në Zvicër për shkak të projekteve në muzikë dhe i është dashur të lërë në shtëpi partnerin e saj Patrisin si dhe vogëlushin Tian. Mirëpo, dy burrat e shtëpisë ia kanë zbukuar mëngjesin mamit, duke i nisur një video shumë të ëmbël.

“Mirmëngjes mami” – shkruhej krahas videos, ku shfaqet Patrisi teksa argëtohet me vogëlushin.
Mbrëmjen e djeshme, Tuna u akuzua nga këngëtarja Fjolla Morina se kishte ngatërruar gjithë showbiz-in me thashethemet e saj dhe deklaroi se nuk do të bashkëpunonte kurrë me të.