Si duket Ermal Mamaqi si moderator? Përgjigja e Saimir Manes nuk pritej: Ça të të… (VIDEO) – AlpeGossip
Si duket Ermal Mamaqi si moderator? Përgjigja e Saimir Manes nuk pritej: Ça të të… (VIDEO)

Si duket Ermal Mamaqi si moderator? Përgjigja e Saimir Manes nuk pritej: Ça të të… (VIDEO)

Sikurse është bërë traditë, Ermal Mamaqi çdo javë publikon në Instagramin e tij një video me momentet më pikante nga i ftuari i radhës në emisionin “Xing me Ermalin”. Këtë javë i ftuari special në emisionin e tij do të jetë biznesmeni Saimir Mane.

Ermali Mamaqi e ka pyetur biznesmenin e njohur shqiptar se çfarë mendimi ka ai për të si moderator.

“Unë ia vlej kështu si moderator apo hajt mo”, e pyet Ermali, Saimir Manen.

Ndërkohë që të gjithë po mendojmë se përgjigja e tij do të ishte shumë pozitive, duke ditur edhe miqësinë që dy personazhet e njohura ndajnë me njëri-tjetri, Saimir Mane dhe një dha një përgjigje asnjëanëse.

“Ça të thotë vëllai jot tani”, ishte përgjigja e Samir Manes.

 

Samir Mane, i ftuar kete jave ne "Xing me Ermalin". Neser ne oren 21:00, ne tv Klan!

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on