NISENI MËNGJESIN SI ENCA/ Ja çfarë bën këngëtarja çdo ditë që të jetë në formë – AlpeGossip
NISENI MËNGJESIN SI ENCA/ Ja çfarë bën këngëtarja çdo ditë që të jetë në formë

NISENI MËNGJESIN SI ENCA/ Ja çfarë bën këngëtarja çdo ditë që të jetë në formë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Enca merr një vëmendje të madhe të mediave. Ajo është shumë aktive në tregun muzikor dhe publikon vazhdimisht këngë që kthehen në hite.

Shumë e ndjekur në ‘Instagram’ Enca publikon vazhdimisht foto dhe video ku tregon shumë nga përditshmëria e saj. Ditën e  sotme ajo e ka nisur ditën me disa këshilla për fansat dhe ndjekësit e saj.

Enca ka publikuar disa foto ku shihet duke kërcyer tw.erk ndërkohë që përmbi to ka shkruar se ky kërcim është I duhuri për të mbajtur veten në formë dhe larg doktorit.

“Mirëmëngjesi dhe mos harroni të bëni tw.ek sot. Pak tw.erk në ditë mban doktorin larg 1 vit.“, ka shkruar ndër të tjera këngëtarja e famshme në postimet e saj.