Të dy të zhveshur në krevat, Xhesika Ndoji ndan momentet intime me të dashurin në Instagram (FOTO) - AlpeGossip
Të dy të zhveshur në krevat, Xhesika Ndoji ndan momentet intime me të dashurin në Instagram (FOTO)

Të dy të zhveshur në krevat, Xhesika Ndoji ndan momentet intime me të dashurin në Instagram (FOTO)

Xhesika Ndoj është një nga këngëtaret më të komentuara nga mediat pasi shpesh herë publikon foto provokuese. Ajo përpara disa javësh prezantoi për herë të parë të dashurin e saj nëpërmjet një postimi në instastory. Këngëtarja është shumë e dashuruar me të dhe këtë gjë e tregon shumë herë në rrjetet sociale.

Përpara disa ditësh u përfol se Xhesika dhe i dashuri i kishin dhënë fund lidhjes së tyre, mirëpo këngëtarja e mohoi duke shpërthyer keq kundër mediave.

Por mesa duket djali në fjalë jeton larg Shqipërisë, pasi së fundmi këngëtarja nëpërmjet një postimi në instastory ka treguar se i mungon shumë i dashuri. Xhesika ka hedhur një foto ku çifti shfaqet në momente intime të zhveshur në krevat.

 

“Më mungon Xoni”, ka shkruar këngëtarja pran fotos duke treguar se është çmendurisht e dashuruar pas tij.