SI ASNJËHERË MË PARË/ Jonida Shehu fotografohet me rroba banjo (FOTO) – AlpeGossip
SI ASNJËHERË MË PARË/ Jonida Shehu fotografohet me rroba banjo (FOTO)

SI ASNJËHERË MË PARË/ Jonida Shehu fotografohet me rroba banjo (FOTO)

Moderatorja e njohur Jonida Shehu pas një sezoni të ngarkuar me emisioni “Soiree” së fundmi së bashku me bashkëshortin dhe vajzën janë nisur për pushime. Ajo ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale ku dhe ka ndarë me ndjekësit foto nga vendi ku po pushon.

Si asnjëherë më parë, Jonida ka publikuar në profilin e saj edhe një foto ku shfaqet me rroba banjo.E ulur në një shellzon dhe e veshur me të kuqe, Jonida shihet më në formë se kurrë teksa po shijon diellin.

“E kuqe dhe blu, ngjyrat e verës time”, ka shkruar moderatorja pranë fotos që është komentuar shumë nga ndjekësit e saj.