HARRON NORA ISTREFIN/ Robert Berisha ia “lyp” live moderatores: Do e kisha bërë me… – AlpeGossip
HARRON NORA ISTREFIN/ Robert Berisha ia “lyp” live moderatores: Do e kisha bërë me…

HARRON NORA ISTREFIN/ Robert Berisha ia “lyp” live moderatores: Do e kisha bërë me…

Robert Berisha, ashtu sikurse e njohim të gjithë, bashkëshorti i këngëtares me origjinë kosovare, Nora Istrefi, i ftuar në emisionin ‘E Diell’, pyetur për planet për bashkëpunim muzikor, u shpreh se me kënaqësi do e kishte realizuar me një bionde, duke lënë të nënkuptuar se kjo do të ishte moderatorja Fjoralba Ponari.

Pse se bën siç e bën shumica, gjej një këngëtare shumë të zonjën dhe bëj një bashkëpunim?

“Me një bionde do e kisha bërë. Është një këngë shumë e mirë, sidomos pjesa jote. Teksin e ka bërë MC Kresha’.

Deklarata e tij, shkaktoi shumë të qeshura në publik.