NUK PO I HEQ NGA KËMBA/ Luana është "FIKSUAR" me këto atlete dhe i ka në çdo foto - AlpeGossip
NUK PO I HEQ NGA KËMBA/ Luana është “FIKSUAR” me këto atlete dhe i ka në çdo foto

NUK PO I HEQ NGA KËMBA/ Luana është “FIKSUAR” me këto atlete dhe i ka në çdo foto

Luana Vjollca konsiderohet si një ndër femrat më seksi shqiptare dhe gëzon një numër të madh admiruesish.

Ajo është shumë e përkushtuar ndaj punës së saj, dhe gjithnjë e gatshme për t’i ofruar ekranit gjëra të reja. Por përveç punës, Luana i kushton një rëndësi të veçantë edhe paraqitjes së jashtëme.

Atë e shohim gjithnjë të kuruar në detajë e shpeshherë me veshje mjaft të shtrenjta.

Së fundmi ajo ka organizuar edhe biznesin e saj duke shitur veshjet për fansat që duan ti kenë, online.

Por me një vëzhgim të thjeshtë në Instagramin e saj vërejmë se Luana ka një palë atlete të veçanta fiksim dhe që nuk i heq nga këmba.

Ajo ka disa foto me to në profilin e saj në Instagram të kombinuara me veshje të ndryshme.

Mesa duket, edhe Luana nuk e ka problem të veshi diçka disa herë rrjesht. Tek e fundit nuk ka aspak “faj” sepse këto atlete janë të firmës së njohur Versace e vlejnë plot 995 dollarë.

View this post on Instagram

Hi London 👋🏻 Shihemi sonte ne D-Events.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

Back to work ✈️

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

/AlpeNews.al