“ZOT MË NDIHMO”/ Beniada dhe Arditi ekzekutojnë provën javore – AlpeGossip
“ZOT MË NDIHMO”/ Beniada dhe Arditi ekzekutojnë provën javore

“ZOT MË NDIHMO”/ Beniada dhe Arditi ekzekutojnë provën javore

Gjate ditës së djeshme banorët kanë pasur një provë mjaft interesante.

Beniada me Arditin kanë pasur shumë të qeshura me njeri tjetrin dhe kaluan nje kohe shume te bukur .
Gjate provës Beniada ndihet e friksuar dhe thot dhe një shprehje ““Zot më ndihmo”.

“Gjithe ujin e ke ti se je peshë e rëndë”-i thot Beniada Arditit në formë batute.
Dyshja duket se po argetohen shumë në prani të njëri tjetrit.