Surprizon Besa Kokëdhima, rikthehet me 15 këngë të reja – AlpeGossip
Surprizon Besa Kokëdhima, rikthehet me 15 këngë të reja

Surprizon Besa Kokëdhima, rikthehet me 15 këngë të reja

I kishte munguar për një kohë të gjatë skenës muzikore me ndonjë produksion të ri, por duket se këngëtarja Besa Kokëdhima kishte përgatitur një surprizë të vërtetë.

Në kanalin e saj në YouTube ajo ka publikuar 15 cover të disa prej hiteve botërore ndër vite duke përmendur grupe si Nirvana apo këngëtaren Sia.

Këto 15 këngë Besa i sjellë në version akustik. Ajo dukej më në formë se kurrë dhe duket se ndjekësit e saj e kanë pëlqyer këtë mënyrë rikthimi të këngëtares së njohur.