Bleona Qereti shfaqet në krahët e këtij muzikanti me famë botërore (FOTO) - AlpeGossip
Bleona Qereti shfaqet në krahët e këtij muzikanti me famë botërore (FOTO)

Bleona Qereti shfaqet në krahët e këtij muzikanti me famë botërore (FOTO)

Bleona Qereti është një nga këngëtaret më të komentuara dhe më të përfolura të show biz-it shqiptar.

Jeta e saj në Amerikë dhe karriera që po ngjet dita-ditës në këtë vend, shpesh ka zënë vend dhe ka marrë vëmendjen edhe të mediave prestigjioze, veçmas ajo befasoi më paraqitjen e saj në tapetin e kuq në Grammy Awards. E cila me Rita Orën, Bebe Rexhën e Dua Lipën u bënë edhe krenaria e popullit shqiptar, shkruan Indeksonline.

Bleona jo vetëm në evente të përmasave të tilla, ajo shpesh është parë edhe me yje hullivudiane. Ndërsa së fundmi është parë edhe në shoqërine e bateristit me famë botërore të grupit U2.

Bleona dhe Larry Mullen Jr shihen tejet të afërt në një mbrëmje, sigurisht kjo një miqësi e re mes tyre që po reflekton edhe pozivitet./Indeksonline/