Tha se nuk do të martohej “KURRË”, çmendet Roza Lati : Ndaloni dasmën kam harruar… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Tha se nuk do të martohej “KURRË”, çmendet Roza Lati : Ndaloni dasmën kam harruar… (FOTO+VIDEO)

Tha se nuk do të martohej “KURRË”, çmendet Roza Lati : Ndaloni dasmën kam harruar… (FOTO+VIDEO)

Ndoshta as ajo vetë nuk e kishte menduar të vishej nuse kaq shpejt.

Moderatorja simpatike i suprizoi të gjithë teksa u shfaq në foto e veshur me fustanin e bardhë.

Ndërkohë që të gjithë menduan se Roza Lati po bëhej nuse, ajo na tregon se ndodhet në një set fotografik.Ndërsa na ka treguar se shkëlqen me fustanin e bardhë, Roza gjithashtu ka menduar ti relaksojë pak fansat duke shkaktuar të qeshura me mbishkrim që ka lënë në një nga postime e saj.

Së fundmi ka postuar një video ku shkruan se: “Ndaloni dasmën!! Kam harruar karikusin”, me këtë na tregon sesa “nuse e përkushtuar do jetë” dhe se mund të arratiset në minutën e fundit.

Përgatiti: AlpeNews.al