NË VITIN E ARDHSHËM/ Këto janë veshjet që duhet t’i keni patjetër në garderobë (FOTO) – AlpeGossip
NË VITIN E ARDHSHËM/ Këto janë veshjet që duhet t’i keni patjetër në garderobë (FOTO)

NË VITIN E ARDHSHËM/ Këto janë veshjet që duhet t’i keni patjetër në garderobë (FOTO)

Edhe pak ditë na ndajnë nga fillimi i vitit 2019 dhe stilistët e njohur kanë përcaktuar se cilat do të jenë ‘outfitet” që duhet ti kemi patjetër në garderobën tonë.

Nga gjyra e kuqe, bezhë, e tek fustanet me thekë Alpenews.al ju njeh me veshjet që do jenë një “must” për 2019: