AMELI NDEZI DRITAT/ Brenda shtëpisë së Alban Skënderajt dhe Miriam Canit kanë ardhur festat (FOTO) – AlpeGossip
AMELI NDEZI DRITAT/ Brenda shtëpisë së Alban Skënderajt dhe Miriam Canit kanë ardhur festat (FOTO)

AMELI NDEZI DRITAT/ Brenda shtëpisë së Alban Skënderajt dhe Miriam Canit kanë ardhur festat (FOTO)

Brenda shtëpisë së Alban Skënderajt dhe Miriam Canit kanë ardhur festat dhe këtë e ka treguar këngëtarja me anë të një postimi mjaft të ëmbël.
Dy vajzat e shtëpisë kanë zbukuruar pemën e Krishtlindjeve. Me sa duket edhe Miriami e Ameli janë përfshirë nga mania që i kapi të gjithë për të sjellë sa më shpejt festat e hareshme.